Şenyıldız Hakkında

Şenyıldız Yazılım ve Yapılan İşler Hakkında Kısa Bir Bilgi Verelim.

Şenyıldız Kimdir ?

Şenyıldız Yazılım, 2008 Yılında Erdal Şenyıldız tarafından kurulmuştur. Başlarında Eskişehir ilinde faaliyet gösteren firmamız daha sonra İstanbul merkezli olarak faaliyetlerine devam etmiştir. Şuanda ofisleri İstanbul Pendik'tedir. Şirketimizin ilk ilkesi, müşterilerine hazır veya kopyalama mantığında hizmet vermek değil, kurumlara hatta bireylere indirgenmiş kişiye özel kullanım şekli ayarlanabilir uygulamalar geliştirmektir. Şirketimizin ikinci ilkesi, executable (Bağımsız Çalışabilir) uygulamalar geliştirmektir. Bünyemizde geliştirmiş olduğumuz bütün uygulamaları, bilgisayar donanımının özelliklerine bağlı kalmadan, her bilgisayarda çalışabilir olarak geliştiriyoruz. Yani geliştirdiğimiz uygulamaları ofisinizde, evinizde, şirketinizde, fabrikanızda, il dışında, yurt dışında dahi internete bağlı her aygıttan ulaşabilirsiniz. Hakkımızda bilmeniz gereken en önemli detaylardan birisi ; Bütün Yazılımlarımızı Kendi Ofislerimizde Geliştiriyoruz.

Ne İş Yapar ?

Bu soru karşısında hemen "Özel Yazılım Geliştiriyoruz" diyoruzda, nedir bu "Özel Yazılım" birde onu açıklayalım. Bilgisayarlarınızda kullandığınız bütün programlar, firmaların geliştirdiği yazılımlardır, yani her programı bir firma geliştirmiştir. Şöyle düşünün, öyle bir program var ki ; Sizin istediğiniz gibi kayıt tutuyor, kayıtlarda sadece sizin istediğiniz bilgiler var.

Satışı, stoğu yada yapılacak işlemi sizin istediğiniz şekilde ekrana getiriyor, sizin istediğiniz şekilde raporluyor. Böyle bir uygulamayı hazır olarak bulmanız bir bakıma mümkün değildir. Biz, tamda burada devreye giriyoruz. Sizlerle yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde ihtiyacınızı net bir şekilde planladıktan sonra, size uygun olacak yazılımlar geliştiriyoruz. Yaptığımız ve en iyi bildiğimiz iş budur. Biz Bu İşi Yapıyoruz.

Nasıl Yapar ?

Ofisimizi hiç ziyaret ettinizmi ?

Eğer etmediyseniz nasıl bir çalışma ortamımız olduğunu sizlere anlatalım. Ofisimiz, projeleri takip ettiğimiz büyük ekranların olduğu, görsel tasarımı ve işleyişi müşterilerimiz ile birlikte yapabildiğimiz bir ortamdır.

Çoklu görüntüleme sistemleri sayesinde müşterilerimiz ile birlikte ürünlerimizi geliştiriyoruz. (Bu cümlenin içine "Şu Butonun Rengi Kırmızı Olsun, Biraz Yukarı Alalım, Burada Daha İyi Durdu, Yok Yok Kaldıralım") gibi işlemlerde dahil. Eğer sizin işinizi yapıyor olsaydık, sizinle birlikte bilgisayar başında uygulamanızı geliştiriyor olacaktık.

Bizi ziyaret etmek ister misiniz?

Şuanda ofisimiz İstanbul Pendik'tedir. Şirketimizin ilk ilkesi, müşterilerine hazır veya kopyalama mantığında hizmet vermek değil, kurumlara hatta bireylere indirgenmiş kişiye özel kullanım şekli ayarlanabilir uygulamalar geliştirmektir. Daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN